NAVIGACE

O nás

Představení restaurace

GUEST RESTAURANT FRANÇAIS

Naše stylová restaurace je známá svým britským šéfkuchařem Simonem Guestem, který zde připravuje vybrané francouzské speciality od tradičních receptur po moderní současné trendy.

guest interier 4 thumb

"Čerstvé suroviny jsou základem našich pokrmů"

Především si zakládá na čerstvosti a kvalitě svých surovin a nestydí se postavit za své recepty. Simon Guest je úžasný kuchař s mnohaletou praxí a vyniká ve svém oboru. Čerstvé maso, ryby a mořské plody jsou každodenní samozřejmostí.

"Od roku 2013 pořádáme školu vaření"

Rádi Vás tyto recepty naučíme krok po kroku ve škole vaření, kterou pořádáme s velikým úspěchem měsíčně již od roku 2013. Příjemný večer strávený s dobrým jídlem a zábavnou show je perfektní v páru nebo s přáteli aby jste i vy doma mohlil pohostit a překvapit vaše hosty, rodinu a přátele a podělit se o kousek gastronomického zážitku.

guest jidlo 1 thumb

Jelikož se v u nás do většiny omáček nepřidává žádná mouka, na své si příjdou i celiakové a lidé s bezlepkovou dietou, taktéž vegani a vegetariáni. Stačí vaši alergii nebo životní styl zmínit a šéfkuchař Vám připraví specialitu na míru pro Vás.

Restaurace s krásným prostředím a příjemnou atmosférou je vhodná jak pro obchodní jednání při obědě tak romantickou večeři při svíčkách. Restaurace disponuje příjemnými klimatizovanými prostory a připojení k internetu.

guest interier 3 thumb

Samozřejmostí je zajištění firemních a soukromých akcí, jako jsou svatby, oslavy narozenin, promoční akce i jubilea. Profesionální zázemí a dlouholeté zkušenosti s organizací jsou zárukou Vašeho mimořádného zážitku.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

×